اگر دارای گیم نت، کافی نت، فروشگاه اینترنتی و یا فروشگاه مرتبط با محصولات ارائه شده هستید، ما برای شما برنامه ی ویژه ای داریم! از همین حالا با ما تماس بگیرید!

برای ورود به گروه فروشندگان نیاز به هیچ پیش پرداخت یا مبلغی جهت ضمانت یا از این دست شرایط خاص وجود ندارد. 

 

شما دارای یک برنامه ارتقا و یا نزول گروه خواهید شد!

 

شرایط ورود، ارتقا و نزول در گروه فروشندگان:

با 350.000 تومان خرید در یک ماه میلادی، 3.5% از کل مبلغ خریداری شده به شما به صورت کد تخفیف بازگشت داده می شود و گروه کاربری شما به "فروشنده برنزی" تغییر می کند که دارای 3.5% تخفیف ثابت در کلیه ی محصولات فروشگاه است.

در صورتی که خرید شما به 550.000 تومان در ماه افزایش یابد، به گروه بعدی یعنی "فروشنده نقره ای" ارتقا پیدا می کنید. این گروه دارای 5% تخفیف ثابت در کلیه ی کالا های ارائه شده در فروشگاه است.

اگر میزان خرید شما به 850.000 تومان در ماه رسید، گروه شما به "فروشنده طلایی" تغییر می یابد. این گروه دارای 7% تخفیف ثابت در کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه می باشد.

 

*اگر میزان خرید شما در یک ماه میلادی از حد تعیین شده در گروه کمتر باشد، گروه شما کسر خواهد شد و به گروه با تخفیف کمتر انتقال خواهد یافت. و اگر در گروه "فروشنده برنزی باشید، از شما سلب همکاری خواهد شد.

*در صورتی که همکاری بین فروشگاه "پرسی باکس" و فروشنده ادامه پیدا کند و سابقه ی کلی خرید فروشنده (در هر مدت زمانی) به 5.000.000 تومان برسد، فروشنده در گروه "فروشنده نقره ای" ثابت خواهد ماند و به هیچ عنوان درجه ی گروه او کسر نمی گردد. ضمن این که امکان ارتقا به گروه بالاتر با شرایط ذکر شده را دارا می باشد.

*هر سه گروه ذکر شده، علاوه بر درگاه های آنلاین موجود در سایت فروشگاه، دارای قابلیت پرداخت کارت به کارت و نیز پرداخت با فیش بانکی هستند.

*شرایط و ضوابط وضع شده طبق سیاست فروشگاه لحاظ شده است و در صورت تغییر این شرایط از طریق وب سایت فروشگاه و یا ایمیل، اطلاع رسانی خواهد شد.