نکات حق عمومی:

 

1- برای استفاده از خدمات ارائه شده در فروشگاه "پرسی باکس" داشتن 18 سال تمام (سن قانونی کشور) لازم است. در صورتی که مشتری کمتر از 18 سال سن داشته باشد نیازمند این است که برای انجام خرید های مورد نیاز، از والدین خود درخواست انجام این مورد را داشته باشد. فروشگاه "پرسی باکس" می تواند هر گونه معاملات با افراد زیر 18 سال را تا تماس تلفنی والدین مشتری، متوقف نماید.

 

2- فروشگاه "پرسی باکس" در رابطه با لینک های تبلیغاتی و محتوای آن ها که مرتبط با مجموعه "پرسی باکس" نباشد، هیچ گونه مسئولیتی به عهده ندارد.

  

3- هر گونه تبلیغاتی که خلاف قوانین کشور باشد قابل پذیرش و نمایش در فروشگاه نیست. لذا اگر محتویات تبلیغات در ابتدا کار قانونی بوده و در زمانی بعد به محتوایی غیر قاونی مبدل گشت، فروشگاه از نمایش تبلیغ امتناع ورزیده و مبلغ پرداختی را مسدود خواهد نمود.

  

4- هر گونه موردی که موجب ایجاد شبه بر پول شویی باشد، بلافاصله توسط فروشگاه رسیدگی خواهد شد و تمامی عملیات مالی، کاربری و هر چیزی که به آن مشکل ارتباط داشته باشد تا رفع کامل مشکل، متوقف و مسدود خواهد شد.

  

5- در اتفاق های غیر مترقبه شامل قطعی اینترنت، مشکلات میزبانی، عوامل طبیعی مانند سیل، زلزله، آتش سوزی و یا جنگ ممکن است فروشگاه "پرسی باکس" نتواند در جهت تحویل کالای خریداری شده اقدام کند که این موضوع از دست فروشگاه خارج است و مشتری می پذیرد که تا پایان رفع مشکل صبر نماید.

 

 نکات حق مشتری:

 

1- هر مشتری در رابطه با حساب کاربری خود مسئول است و در صورتی که فروشگاه "پرسی باکس" متوجه شود که از امکانات ایجاد شده برای وی سوء استفاده شده ، با ارسال اخطار کتبی از طریقایمیل، وی را متوجه این موضوع می سازد. این اخطار فقط برای یک بار صورت می گیرد و در صورت مشاهده برای بار دوم، حساب کاربری وی به صورت یک طرفه از طرف فروشگاه غیر فعال می گردد.

 

2- هر گونه سوء استفاده از کالاهای ارائه شده توسط مشتری فقط متوجه اوست.

 

 3- هر مشتری با حساب کاربری خود فقط حق خرید برای خود را دارد و برای پیگیری سفارش فقط صاحب حساب کاربری مجاز به پیگیری می باشد.

 

 4 - فروشگاه پرسی باکس موظف است که طبق شرایط قید شده در توضیحات کالای مورد نظر، سفارش پرداخت شده را صریحا و بدون هیچ کم و کاستی انجام دهد.

 

 5- در صورت هرگونه مشکل در کالای ارائه شده توسط فروشگاه، تا زمانی که کالای سالم و قابل استفاده به مشتری ارائه نشود، فروشگاه وظیفه ی خود می داند که در مدت حداکثر سه روز کاری (زمان اداری مد نظر می باشد) به این موضوع رسیدگی کرده و محصول جایگزین را بدون دریافت هزینه ی اضافه برای مشتری ارسال نماید.

 6- در صورت اشتباه شدن در انجام سفارش، فروشگاه "پرسی باکس" وظیفه خود می داند تا نسبت به تصحیح آن با هزینه خود و انجام دوباره سفارش تا انجام شدن درست آن در خدمت شما سروران گرامی باشد.

  

نکات حق فروشگاه:

 

1- اطلاعات خرید های شما از قبیل سی دی کی ها که به صورت متن یا اسکن تصویری از آن کالا هستند، در حساب کاربری فروشگاهی شما ذخیره می شود. اما به دلایل حوادث غیر پیش بینی شده، توصیه اکید می شود که بلافاصله بعد از خرید، سی دی کی ها را در محلی امن در نزد خود نگهداری نمایید زیرا که فروشگاه فقط تا زمان تحویل کالا نگهداری این کد ها را تضمین می نماید.

  

2- محصولات ارائه شده تحت هیچ شرایطی قابل تعویض و یا باز پس گیری نیستند و مشتری در هنگام خرید نهایت هوشیاری و دقت خود را به کار می گیرد.

 

 3- در صورتی که مشتری از اطلاعات غیر واقعی استفاده نماید فروشگاه پرسی باکس این حق را دارد که از ارائه خدمات به وی تا تکمیل نهایی اطلاعات، خودداری ورزد.

 

 4- هرگونه پرداخت های مشکوک و غیر واقعی بلافاصله متوقف و حساب کاربری خاطی، تا رسیدگی کامل به آن، مسدود می شود.

 

 5- دریافت کالا از فروشگاه پرسی باکس فقط  بعد از پرداخت وجه آن کالا امکان پذیر است مگر این که آن کالا توسط فروشگاه به طور رایگان ارائه شده باشد. در صورت استفاده رایگان از محصولی که ارزش مالی برای آن توسط فروشگاه تعیین شده باشد، فروشگاه مورد مذکور را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

 

 6- حفظ اطلاعات شخصی مشتری ها در اولویت اهمیت کار فروشگاه پرسی باکس قرار دارد و هر گونه سوء استفاده احتمالی توسط شخص سوم، طبق قوانین کشور، تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

 7- در صورتی که مشتری مدعی شود که محصول خریداری شده دارای اشکال می باشد، لذا در گام نخست این موضوع می بایست به تایید کارشناسان بخش پشتیبانی فروشگاه برسد. حداکثر زمان رسیدگی سه روز اداری می باشد و بعد از اتمام مراحل رسیدگی از طریق ایمیل به مشتری پاسخ داده می شود.