فروش گلد وارکرافت با بهترین قیمت

خرید گلد وارکرفت

-

عرضه دوباره Vianglory ICE

خرید vainglory ice

Honorbuddy BOT

بادی فروم | The Buddy Forum بادی فروم | The Buddy Forum

کالی جدید

Honnor Buddy Expand

نوع کالا: شارژ روی اکانت

زمان تحویل: 2-1 ساعت

جزئیات بیشتر

  • 1 ماهه - 1 کاربر
  • 1 ساله - 1 کاربر
  • 1 ساله - 3 کاربر
  • لجندری بات - 1 ساله - 2 کاربر

پرسی پوینت ، تخفیف در هر خرید!

با خرید این کالا شما می‌توانید تا 947 پرسی پوینت بدست آورید. سبد خرید شما در مجموع شامل 947 پرسی پوینت خواهد بود که می‌تواند به بن تخفیفی به مقدار روبه‌رو تبدیل شود: 9,375 تومان.


*اطلاعات خواسته شده بالا برای ثبت نام محصول با مشخصات خواسته شده است*

این کالا در دو نوع تک کاربر و چند کاربر (به تعداد نفرات ذکر شده می توانند به طور همزمان از این کالا استفاده کنند) از طرف شرکت تولید کننده، ارائه می شود.

استفاده از این نوع نرم افزار ها از نظر هیچ قانونی منع نشده اما از نظر شرکت Blizzard غیر قانونی بوده و در صورت متوجه شدن این موضوع احتمال دارد که اکانت استفاده کننده برای همیشه بسته شود. (Ban For Ever)

طریقه متوجه شدن Blizzard بر دو نوع است:

1- از طریق Warden، که سیستم ضد بات است و همیشه در جستجوی موارد مشکوک به این قضیه است. احتمال فهمیدن استفاده شما از بات از این طریق بسیار پایین است.

2- از طریق ریپورت شدن توسط دوستان شما و یا بازی کن های درون بازی. این حالت بیشترین امکان متوجه شدن استفاده شما از بات را داراست.

برای استفاده از این نوع نرم افزار ها باید اطلاع کامل از نحوه کارکرد آن ها را داشته باشید و از طرف فروشگاه پرسی باکس هیچ نوع راهنمایی و آموزش، در حال حاضر نمی توانید کسب کنید.

این محصول برای فارم (Farm) به طور خود کار و بدون دخالت شماست. با استفاده از این نرم افزار می توانید امکانات زیر را به صورت خودکار بهره ببرید:

PVEPVP

- Level up

- Gathering

- Grinding

- Fishing

- Garrison

و ...

- Arena

- Battleground

و ...

اطلاعات زیر را ثبت و ویژگی‌(های) مورد نظر خود را انتخاب کنید.

loader

* کادرهای مورد نیاز